Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP


#31 2013-01-31 22:16:11

rasz77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

''INCOGNITO"chyba pracujesz na jakims zadupiu albo masz cos obiecane.

Offline

 

#32 2013-03-21 09:06:27

ktoś

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

witam . mam pytanie czy praca w bp jest dosyć znośna , staram się o stanowisko zastępcy kierownika , nie  boję się pracy nawet ciężkiej ( do tej pory pracowałam w jednej z sieciówek  słynącej z wyzysku więc chyba nie znajdę pracy gorszej od tamtej ) ale chodzi mi o warunki zatrudnienia typu umowa , czy płaca jest stała plus premie czy też może się wahać w stosunku do utargu itp. Z góry dziękuję za odpowiedź

Offline

 

#33 2013-03-22 22:20:07

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Szczerze ? Nie wydaje mi się,aby udało Ci się dostać pracę na stanowisku Zastępca Kierownika bez uprzedniej pracy na stacji (to,że pracowałeś/łaś dla jednej z sieciówek nie ma chyba żadnego znaczenia w tej sprawie,chyba,że była to również stacja BP).Np moja zastępczyni kierowniczki pracowała jako sprzedawca przez dosyć długi okres czasu,później z tego co się orientuję są testy,itd.Praca na BP nie różni się zbyt wiele od pracy na innych stacjach.Czy jest znośna pytasz-to jest trudne pytanie,bo na każdej stacji jest inaczej.Nie mówię tylko o tym czy jest to Coco,Cofo czy Dodo.To,czy Ci się dobrze pracuje zależy głównie od tego z jaką ekipą pracujesz,w jakiej lokalizacji jest stacja,itp.

Offline

 

#34 2013-09-27 13:50:18

byly pracownik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Hmm. Praca na Bp. To jest wyzysk taki że w głowie się nie mieści. BP - BANDA PAJACÓW. 5 lat pracowałem i dzisiaj się dowiedziałem że kuroniówka się nie należy. Karzą wszystko robić. Kibel nie jest podpisany jedna godzinę to ci gadają tyle jakbyś niewiadomo co zrobił. I tak jest przynajmniej na firmówce we Włocławku. Głównie byłem podjazdowym. Co miało minus że można zapomnieć o premii. Stojąc raz czy dwa razy w miesiącu na kasie kasoaktywatora nie wyrobisz. Nie ma szans na to. Praca głównie na 3/4 etatu. Zarabiasz 1000-1200 do reki czasami 850-900. Audyt czy tajemniczy klient. To tak chodzą obsrani jakby prezydent przyjechał. To tez sprawiło że straciłem pracę. Tak jak pisałem wcześniej na kasie stałem raz góra dwa razy w miesiącu. I trafiło mi się mieć kasę i audyt był. I za to ze nie powiedziałem dzień dobry i nie zaproponowałem czegoś dodatkowego audytorce pustej blondynce  podziękowali mi. Teraz w sumie to się z tego ciesze. Bo pracujac wczesniej na 2 innych stacjach miałem 1500 na pierwszej na drugiej 1800 do ręki. a wymagali 15% tego co na bp. Zero BP. ZERO TEGO SYFU

Offline

 

#35 2013-10-01 17:11:07

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Zarabiasz,a raczej zarabiałeś,800-900 zł,ale nie byłeś codziennie w pracy od rana do wieczora,prawda ?
Audytorka,pusta blondynka,jak ją nazwałeś,była Twoją koleżanką,skoro wiesz jaka była,tak  ?
Sorry,że w ten sposób odpowiadam,ale w dużej mierze to od Ciebie zależy ile zarabiasz.Etat- starasz się,to dostajesz cały,masz w nosie wszystko i wszystkich-gnijesz na 3/4 albo 1/2.Kasoaktywator-jak Ci się nie chce wysilać to nie promujesz.Brak promowania=brak kasoaktywatora=brak dodatkowej premii.Proste.Co do kibla,terminusów,HCCP,itp.Postaw się na miejscy klienta-wchodzisz do toalety,a tam obsrane,a jakiś zadowolony z siebie pracownik w głos opowiada coś innym kolegom z pracy za kasą.,zamiast ruszyć 4 litery i zobaczyć co tam się dzieje.Albo chcesz zjeść zapiekankę,jesteś zajebiśie głodny,bo od X godzin jesteś na nogach,a tam zapiekanka "nieżywa" od 2 godzin.Nie oszukujmy się,nikt nie pracuje z przyjemności,ale po to,żeby zarobić.Wystarczy TROSZKĘ się wysilić i będzie widać efekty.O pracę w dzisiejszych czasach jest trudno,ale skoro znalazłeś lepszą,to gratuluję i życzę powodzenia,bo nie każdy ma taką szansę

Ostatnio edytowany przez lizzieborden (2013-10-01 17:13:15)

Offline

 

#36 2013-10-03 20:05:04

byly pracownik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Heh gosciu wez ty sie kurwa ogarnij. Kolezanka byla dla was. Ja ich tak nie traktowalem. Zawsze mowilem pan pani. Do Ciebie usmiechnieta a za toba tak ci opierdala dupe ze sie w glowie nie miesci. I co ty gadasz o kasoaktywatorze. Stojac  jeden gora dwa dni na kasie w miesiacu nie masz szans na wyrobienie premii. Etat. Nowi co sie przyjeli ze mna i pozniej maja caly czas 3/4 i jak zapierdalaja. Jesli chodzi o jedzenie tak samo glupoty piszesz. to jest mozliwe ale na stacji gdzie jest sredni albo mniejszy ruch. A na stacji przy tranzycie to stoisz stoisz i stoisz. I BP nie patrzy pod tym katem. Wazny jest dla nich zarobek. Z okazji rocznicy BP dali swieczke bo ich nie stac?? Świeczke ktora robili niepelnosprani. A klienci do wygrania mieli tyle samochodow. Tak wlasnie wyglada traktowanie pracownika. A co niektorzy wciskaja kity.

W tv bylo dzisiaj w TVN Poranek o tym ze wloclawek jest najgorszym miastem. I BP stosuje w tym miescie to samo. placi najmniej ile moze. A jak nie pasuje to dziekujemy. Taka prawda lizzi zizi cos tam. Chyba ze ty zapierdalasz i w dupe wlazisz tam niewiadomo komu

Offline

 

#37 2013-10-03 23:12:59

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Po pierwsze-nie gościu.Po drugie-można się obyć bez przekleństw
Po trzecie-zamieszczasz opinie na forum,licząc,że ktoś się odezwie.Ja się odezwałam.I wychodzi na to,że wszyscy muszą napierdzielać na BP,bo "no kurwa przecież nie można mieć na temat tej korporacji dobrej opinii"
Ciekawe,bo ja zaczynałam na 3/4 etatu,a teraz mam cały-da się ? Da. Mnie też nieraz wkurzają ludzie,klienci,kierownictwo,itd. Ale mam tę pracę i nie siedzę w domu na dupie i nie użalam się nad sobą,że nie mogę znaleźć pracy
Ty masz takie zdanie,a ja takie.Ja Twoje szanuję,chociaż się z nim do końca nie zgadzam i byłoby miło gdybyś i Ty moje uszanował
Ja pracuję na stacji w Krakowie,więc u nas ruch jest ciągle.Nawet podjazdowi,którzy rzadko stoją na kasie nabijają sobie kaso-nie zawsze,ale zdarza się to dosyć często.Fakt faktem,za taki zakres obowiązków i ilość przepracowanych godzin (praca po 12h/dobę) powinniśmy dostawać wyższą wypłatę.Pozdrawiam

PS.Nie mam potrzeby wchodzenia nikomu w dupę,nie po to tam pracuję.A zapierdalam,miesiąc w miesiąc.Szkoda,że każdy kto ma odmienne zdanie od razu posądzany jest o włażenie w dupę

Offline

 

#38 2013-10-04 11:26:15

byly pracownik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Szanuje Twoje danie. Ale tez nie ma co porownywac stacji w Krakowie do stacji we Włocławku. Zarobkowo napewno nie miales max 1200 zl do reki tylko wiecej. A wiesz doskonale ile musisz sie narobic na stacji. Być moze jakbym pracowal w Krakowie to bym mial inne zdanie. Podejrzewam ze jakbys miesiac przepracowal we Wloclawku to bys bardziej na moim przystanal. Bo zarobki sa nijakie do wykonywanej pracy. I traktuja nas jak gowno. Macie zapierdalac i koniec. A czlowiek trzymal sie stacji bo lepsza taka praca niż zadna. Takie sa realia we Wloclawku. I BP zamiast pokazac że traktuje wszystkich rowno robi zupelnie na odwrot. Jak we Wloclawku wiekszosc pracodawcow ma ludzi w dupie i placi wielkie gowno to BP robi to samo bo lepiej na tym wyjdzie. A obowiazki tzreba wykonywac takie same jak u Ciebie w Krakowie. Tutaj we Wloclawku stacja caly czas jest oblegana nie ma wolnego dystrybutora a do gazu non stop kolejka po 5-7 samochodow. Czesto na stacje nie dalo sie wjechac bo tak zawalona byla ze ludzie to w kolejce na tranzycie stali. I do tego co niektorzy z usmiechem do ciebie mowili: Wy to tutaj macie z te 2,5 tys. A my tak jak 2 i pol miesiaca przepracujemy. Takie sa realia. Pozdrawiam

lizzieborden - zapomnialem dodac ze sie nie uzalam i nie siedze  w domu tak jak to ujelas. opinie o bp mam taka i nie zmienie.
prace juz mam po  3 tyg od czasu rozstania z bp i nie musze zapierdalac na ta sekte wyzej. i zaluje ze wczesniej nie zmienilem. bo w poronaniu do tego co bp wymaga i jak traktuje to ja teraz mozna powiedziec ze leze a mam 2400 do reki. i nikt mi dupy nie truje. I na kazdej stronie bede odradzal. bynajmniej we wloclawku pracy na bp za ochlapy po ktorych koroniowka sie nie nalezy. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez byly pracownik (2013-10-16 15:58:45)

Offline

 

#39 2013-11-22 08:06:50

JanuszJG

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Praca na stacji BP nie należy do łatwych i przekonałem się o tym na własnej skórze. Pracowałem tam przez 5 dni i powiedziałem basta. Zrezygnowałem, bo trafiła mi się o wiele lepsza i mniej stresująca, spokojniejsza praca.

Offline

 

#40 2014-01-18 12:33:17

annubis17

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Pracuje właśnie na BP franczyzowej i jestem w szoku jakie macie przerąbane obowiązki w pracy. Jak to wygląda na franczyzie? Opierdzielanie sie w dzień i jeszcze większe w nocy. Premii żadnych nie ma więc i wymagań nie ma. Własny laptop za kasą to norma, na tajemniczego mamy wylane, a sprzątanie w nocy to jakaś godzina roboty a potem spanie na zapleczu. polecam sie przenieść na franczyzowe stacje bo to po prostu bajka.

Offline

 

#41 2014-02-05 11:43:55

zołza

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Pracowałam na BP i szczerze mówię i z całego serca, narzekają wszyscy, praca jest może i do ogarniecia ale jakim kosztem....wszedzie w zespole są kable i sieją niezdrową atmosferę. Kierownictwo brak słów, chodzą i sraja po gaciach. Obiecuja podwyzki i ch......z tego jest, kasa marna i tylko chodzić i sprzątać, a jak masz czas wolny to i tak dzwonią po Ciebie bo juz kolejka pod drzwi i kierwonictwo lata. Masakra....powiedżcie mi co z nam z ich pochwał, niech sobie w buty wsadzą będą wyssi i madrzejszy, a jak ktos jest madrzejszy od nich szybko sie uczy i jest bystry to wiecie co robią.....zwalniają. Banda łobuzów i złodziei w Wawie ale i w całej stacji na BP.

Offline

 

#42 2014-09-07 23:27:06

Pestka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Pracuję od niedawna. I tylko jedno mnie tu zaskoczyło: wszystko robimy sami, łącznie z podjazdem, pracujemy według określonego schematu HZ, jak maszyny. Pracowałam na innych stacjach i tam pracę organizowaliśmy sobie sami. Do tego rola kogoś takiego jak 'podjazdowy' jest bezcenna. Ciężko było mi się przestawić na pracę z zegarkiem w ręku, myślę jednak, ze już jest ok. Wiem też, że nie przepadam stać na WBC. Za to ludzie, którzy pracuja na mojej stacji są naprawdę super załogą

Offline

 

#43 2015-11-18 19:17:27

kusy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam ,mam ofertę pracy na bp obecnie mam stałą pracę ,czy warto zmieniać ?Chodzi mi o kasę ,grafik,atmosferę ,kierownictwo.Proszę o podpowiedż i radę.Dzięki

Offline

 

#44 2015-11-24 11:50:33

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Na każdej stacji jest inna atmosfera Kierownictwo również.Co do kasy-płacone masz za godzinę,stawki są różne,teraz z tego co wiem to ok. 11,50 zł za godzinę dla nowych pracowników.

Offline

 

#45 2017-01-09 00:04:11

Mateusz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-01-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam, kończę studia na Wydziale Bezpieczeństwa Cywilnego pracą inżynierską na temat bezpieczeństwa pracy na stacjach paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje.
Ankieta w linku:  https://goo.gl/forms/SG2rVqS6N1fvfwqg2  (link do formularzy google)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Rzeszów https://www.huzaro.pl/ praca uber jako kierowca warszawa Badania kontrolne zdalnie Ciechocinek spa pakiety