Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP


#1 2008-12-27 20:23:43

mettersimma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Praca na BP opinie

witam,
pisze do Was gdyz niebawem zostane pracownikiem BP. stacja paliw na ktorej pracuje zostala kupiona wraz z pracownikami przez koncern BP. bardzo sie tego obawiam bo nie wiem co mnie czeka. chcialabym byscie powiedzili jak to jest pracowac dla takiej firmy czy jest wam tam dobrze czy radzicie od razu szukac czegos innego. bede wdzieczna za opinie

pozdrawiam mm

Offline

 

#2 2009-02-06 14:40:59

kajusiaw

Nowy użytkownik

1082343
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Praca na BP opinie

Hm... nie masz się czego obawiać, bo nie jest ciężko pracować dla BP ale trzeba się naprawdę starać. Mi jest dobrze na mojej stacji nauczyłam się już wypełniać swoje obowiązki tak, żeby zmieścić się w czasie pracy czyli 12h. Odnośnie płacy jest różnie wszystko zależy od stawki jaką masz za godzinę oraz od tego czy dostaniesz jakaś dodatkową premię np: za sprzedaż danego produktu w określonej ilości. Te premię powinny być wymienione jako cele smart

Offline

 

#3 2009-03-18 10:06:08

konrad

Administrator

10112547
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 81
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

doświadczenia i znajomości, które zdobyłem pracując na stacji są bezcenne! (co niektórzy wiedzę o czym mówię...), jednakże teraz ciężko mi sobie wyobrazić tam pracę w cyklu 12h i z tą ilości rzeczy do zrobienia... no ale ja od czasu pracy na BP miałem już 2 posady, więc poznałem uroki innych obowiązków niż "dzień dobry! proszę kartę na punkty..."

Offline

 

#4 2010-01-09 06:18:32

heder23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

[b]Ciesze sie ze jest takie forum gdzie możemy sobie pogadać o naszej pracy z kolegami z branży. Tak wiec praca sama w sobie nie jest zla idzie sie nauczyc wielu rzeczy i nawet po lubić najważniejsze jest to by zostać docenionym przez kierowników nie tylko moze finansowo ale i slowami bo tam gdzie Ja pracuje jest zanik takiej motywacji pracowników[/b]

Offline

 

#5 2010-05-24 15:55:58

rodzynek6

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Hej. Zamierzam zlożyć CV na Stacji w Gliwicach, na Rybnickiej (tej bliżej cenrtum) pracuje tam ktoś? Jakie opinie??

Offline

 

#6 2010-10-12 12:26:50

isp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

praca na stacji BP?w zyciu,jak mozna tak wykorzystywac ludzi?mysle,ze to sie kiedys skonczy.chore przeglady,premie to fikcje,ciagle zle i niedobrze.to jak w sekcie!kierownicy pracuje codziennie po nascie godzin!!lamane doby pracownicze-nadgodzin  platnych zadnych nie ma.ludzie sie zwalniaja,odchodza,dobrzy ludzie,wyszkoleni-to jest polityka firmy,chora polityka.
powinna zajac sie tym np TV bardzo niegodne traktowanie ludzi.odradzam to sie nie nazywa praca!to jest oboz!!!
ludzie to nie zwierzeta...

Offline

 

#7 2010-11-22 19:31:55

Karolina12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

isp
Chyba troszkę przesadzasz. Praca jak Każda inna, nigdzie nie zapłacą pracownikowi za to ,ze siedzi w pokoju socjalnym i czyta gazet

Offline

 

#8 2011-01-19 18:56:24

leon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

A jak to jest z pracownikami, którzy zajmować się mają tankowaniem gazu?
Są premie dla nich przewidziane?

Offline

 

#9 2011-03-29 17:23:03

ziuta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

no no praca na BP jet zajebista, szczególnie w radomiu na Kieleckiej i z jedną z pań która zajebiście liże dupę kierownictwu i podpierdala na maxa wszystkich.
wszyscy ją kochają za to strzelanie z ucha, ojjj tej pani kiedyś ktoś podziękuję za to wszystko, tak trzymać pani A.K

Offline

 

#10 2011-05-06 20:08:56

Karolina12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

ziuta napisał:

no no praca na BP jet zajebista, szczególnie w radomiu na Kieleckiej i z jedną z pań która zajebiście liże dupę kierownictwu i podpierdala na maxa wszystkich.
wszyscy ją kochają za to strzelanie z ucha, ojjj tej pani kiedyś ktoś podziękuję za to wszystko, tak trzymać pani A.K

Spoiler:

Tak jak wszędzie jakaś dobroduszna k.... się znajdzie

Offline

 

#11 2011-09-02 14:54:28

troska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Praca na Bp jest praca ciężką... ciężką ale do wykonania... niestety pracownicy bp z jasnogórskiej nie ma ja pojęcia z czym zwykły pracownik styka sie na stacji... więc moe pytanie jak ktoś kto nie ma pojecia o pracy na stacji moze nas oceniac... tak samo jak jakis tam tk - który ma z góry wytyczona liste to to i to ma byc zaproponowane i zrobione w tym i tym czasie.... SSZKODA TLKO ZE NIKT Z KIEROWNICTWA U GÓRY JAKOS NIE SŁYSZY TYCH SKARG I PRZEKLENSTW ZE WPYCHAMY NA SIŁE... ZE OBSŁUGUJEMY ZA WOLNO BO GADAMY I GADAMY... A KLIENT MA TAK NA PRAWDE W D.... TO CO MY DO NIEGO GADAMY JAK JEST GŁODNY TO COS KUPI A JAK NIE JEST GŁODNY I PŁACI 20 ZŁ ZA GAZ TO PROPOZYCJA KUBEŁKA JEST Z DEKA CHORA... KTOS WZIOŁ KASE ZA PODPISANY KONTRAKT NA KUBEŁKI A MY MUSIMY ROBIC Z SIEBIE DEBILI I WCISKAC LUDZIA..... PORONIONY POMYSŁ...

Offline

 

#12 2011-09-12 14:31:13

rejestruj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witajcie, ja również pracuję na BP partnerskim w Poznaniu... Jest tu ktoś z tego regionu? Pracuje od paru dni, wcześniej też pracowałam na stacji, więc mam porównanie... Było mniej pracy, ale też mniejsze pieniądze. W BP szału nie zarobisz, ale nawet nie godząc się na takie pieniądze, z czegoś trzeba żyć... Mam zamiar tam pracować, alr tylko do momentu ukończenia studiów, które zaczęłam... Przecież z czegoś też muszę je utrzymać. Praca ciężka, ale jak już ktoś napisał, doświadczenie w tego typu pracy jest bezcenne. Można nauczyć się samodzielności, dobrej organizacji pracy (własnej oczywiście...), czy nabyć ciekawe znajomości... Pozdrawiam.

Offline

 

#13 2011-10-10 17:51:23

negro2011

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Kochani !!!!! ja pracowałam na BP w Cieszynie , i powiem Wam no katastrofa . Tam  jest taki zapierdol  że masakra . pracownik pracuje za dwóch a w wakacje to za trzech , i ledwo żyje. Ale Ci na górze mają to tam gdzie światło nie dochodzi czyli w d.... . Dla nich to się liczą tylko te ich chore formułki , kurczaki i inne pierdoły. A najlepszy to jest ten ich szpieg ( z krainy deszczowców) tzw. TAJEMNICZY KLIENT . Ciekawe ile mu płacą za dojeżdżanie kasjerów. Ja tego nie rozumie, BP tych pracowników traktuje jak małpy w cyrku. Czy jest ktoś w stanie nawijać bez ustanku klientom przez 12h o promocji , o punktach , fakturze , płynie do spryskiwaczy, wątpię . A najbardziej mnie wkurza to że ludzie się starają , a tu taki burak przyjdzie cichaczem pod koniec zmiany i i zaczyna palić głupa jako tajemniczy - KRETYN . W niedziele to tu jest sajgon do 2.00 w nocy. Ludzie wrzeszczą na kasjerów że szybko mają kasować ,ze czemu nie wszystkie kasy działają i co to za firma co nie zatrudni więcej ludzi zeby pomóc obecnej ekipie . Klienci wyśmiewają się ze firma oszczędza z powodu wycieku ropy do morza i dlatego nie zatrudniają a wręcz zwalniają pracowników.A tak na marginesie to tu też są takie cwaniary z dłuższym stażem co latają podpierdalać na współpracowników , i myślą że są gwiazdy. A nowych pracowników to utopiłyby w łyżce wody. ABSOLUTNIE NIE POLECAM ROBOTY W CIESZYNIE !!!!!!!!!!

Offline

 

#14 2012-01-01 23:46:53

artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Jako nowy na forum napisze tylko tyle, że ja pracuje od lipca 2011 i jestem zadowolony. Myślę, że jak w każdej pracy, początki są trudne. Inni muszą się do nas przyzwyczaić Wg mnie najgorzej jest m. in. w święta, bo ruch jest wtedy nieziemski i zadania do wykonania na dniówce czy nocce ciężko skończyć I potwierdzam, że znajomości się przydają i ogólnie jest wiele pozytywów, jak umie się wykorzystywać daną sytuacje ;D
A... no i jeszcze mam nadzieję, że i w Polsce klient będzie mógł sobie sam tankować lpg, bo czasami to szlak trafia...

Ostatnio edytowany przez artur (2012-01-02 00:11:14)

Offline

 

#15 2012-01-22 23:15:12

rasz77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

bp bp bp bp bp  to jeden wielki oboz pracy,ostrzegam  wszystkich ktorzy chca tam pracowac nie warto,chyba ze chcecie zap......ac jak wol za marne grosze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs wiadomości nocleg w ciechocinku bbdeontmoeting zawór do baterii wrocław