Forum pracowników stacji BP

Forum Pracowników Stacji BP


#16 2012-01-23 22:40:11

bp odra racibórz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam wszystkich.
Fakt praca na Bp jest dość trudna dużo zadań do wykonania w stosunkowo małym czasie biorąc pod uwagę że musisz być do wszystkiego!!!! sprzątasz,obsługujesz,myjesz,zamiatasz,przygotowujesz posiłki,tankujesz,itd... a i tak słowa pochwały nie usłyszysz tylko wieczne pretensje ale to też zależy od kierownictwa. a tu to już temat rzeka jak chodzi o Odrę w Raciborzu.... sam fakt tak dużej rotacji pracowników mówi sam za siebie....  Pozdrawiam wszystkich. i pamiętajcie o harmonogramie....

Ostatnio edytowany przez bp odra racibórz (2012-01-23 22:59:38)

Offline

 

#17 2012-03-09 18:39:01

neltix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam przyszłych skazańców z obozu pracy BP Orzeł w Żarskiej Wsi.
Na początku chciałbym zaznaczyć, że w pełni popieram poprzednie posty na temat postępowania kierownictwa na stacji BP. Nie polecam pracy na tej stacji gdyż każdy pracownik ( poza przydupasem) może czuć się jak w karcerze. 12 godzin ciągłej pracy odwalanie wszystkiego co możliwe do zrobienia na stacji bez żadnego uznania ze strony kierownictwa i docenienia ciężkiej uczciwej pracy oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.
Jeżeli ktoś nie ma możliwości innej pracy to lepiej siedzieć na zasiłku lub szukać pracy za granicą.
Z poważaniem ... .

Offline

 

#18 2012-03-15 08:20:15

smerfetka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Nie polecam pracy w lublinie na stacji. NIe traktują tam człowieka, jak człowieka, tylko jak potencjalnego przestępcę, a każdy , kto jest miły, jest szykanowany i zastraszany. Jestem byłym pracownikiem i wiem, że panuje tam atmosfera lodu i chłodu. Unikajcie LUBLINA i stacji, która nie jest długo na rynku. Jest to okropna stacja

Offline

 

#19 2012-03-21 21:09:27

artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Czy w firmie Mateus pracują sami Mateusze?
A jeśli chodzi o prace na BP to nawet jak Cię "kierownictwo" pochwali to nic się z tego nie ma. W tym momencie sprawdza się to porównanie:
"Pochwała od szefa jest jak dwójka w Totka. Niby jest jakaś satysfakcja, ale tak na prawdę gówno z tego masz."

Ostatnio edytowany przez artur (2012-03-21 21:14:15)

Offline

 

#20 2012-03-30 22:55:17

bp odra racibórz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

No niby tak ale jak kierownictwo umi wiecznie opieprzać to chyba też umi pochwalić?? acz kolwiek po ostatniej aferze u nas troszkę się poprawiło,zobaczymy na jak długo..... ale i tak doświadczenie zdobyte na stacji jest bezcenne szczerze to w przysłowiowym markecie jest lepiej nie masz głupich regułek dzień dobry poproszę o kartę PAYBACK polecam kawę z rogalikiem ZA JEDYNE 9 ZŁ doliczono x punktów na koncie jest y punktów.porażka jak jebnię... a klienci i tak nas nie słuchają,chcą jak najszybciej zapłacić i jechać dalej. No nic jeszcze trochę trzeba się pomęczyć jak ktoś wcześniej już napisał (w poście) w obozie pracy. Pozdrawiam wszystkich bipowców

Offline

 

#21 2012-04-16 11:58:52

Marcin692

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Hmm wszedzie ale nie na siec cofo - po aralu stacje!!

Offline

 

#22 2012-06-10 21:33:09

bp odra racibórz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

i kolejne odejścia przez pracowników u nas.... szkoda fajnych ludzi

Offline

 

#23 2012-08-17 10:58:11

Ewa 23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Hmmm powiem tak tak roboty mnóstwo zero przerw nie mówie już o jedzeniu bo na to brak czasu ale zakaz palenia również Tak myślę że może osoby prowadzące przeglądy zwróciły by uwagę na pracownika jego warunki pracy a nie na wyglad stacji czy przydatność bułki???

Offline

 

#24 2012-08-23 22:36:26

Incognito

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Ja pracuje już spory czas na BP i jestem zadowolona ci co piszą, że kierownik ich nawet słownie nie docenia to albo są słabymi pracownikami, albo maja kiepskich kierowników. Osobiście mam fajną załoge więc jest fajnie ( mimo małych wyjątków) ale zawsze jest jakaś czrna owca.  Kierownictwo na mojej stcji w stosunku do pracowników jest ok wymagaja od niego wiec on wymaga tego samego od nas sprzedawców.

Fakt jest jeden BP stawia wysokie wymogi które musimy spełniać mimo tego że czasem mamy dość i czujemy sie jak klauny mówiąć kolejnemu klientowi jedno i to samo. Ale cóż w każdej pracy są jakieś standardy. W naszej sa takie a nie inne i musimy je spełniać.


Nie jest źle na BP ale mogłoby być lepiej!!

Jeśli założymy że trzeba coś z siebie dać żeby coś zyskać to będzie ok, a zyskać można dużo.

NIKT NIKOGO NA SIŁE NIE TRZYMA !!!! ZAWSZE MOŻNA SIE ZWOLNIĆ JAK SIE KOMUŚ NIE PODOBA!!!!

Offline

 

#25 2012-09-03 15:19:45

bpprzyA2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam wszystkich. Jak widać po nicku jestem pracownikiem nowej stacji bp na autostradzie A2, wszyscy są tu nowi dlatego potrzebujemy zaczerpnąć informacji od kogoś bardziej doświadczonego. Chciałem zapytać o spłatę manka, jak to u was wygląda? Płacicie sami czy z pensji odciągają? Pozdrawiam

Offline

 

#26 2012-09-17 19:52:51

artur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

bpprzyA2,
my na stacji COFO płacimy kiedy chcemy nasze manko, nie jest to ściągane z wypłaty. Na innych stacjach zapewne jest podobnie

Offline

 

#27 2012-11-21 18:10:49

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Witam wszystkich Od kilku dni pracuję na stacji BP w Krakowie i powiem szczerze,że póki co jestem zadowolona.Prawdopodobnie mi się udało,ponieważ kierowniczki są bardzo miłe i pomocne,a w pierwszy dzień oprowadzono mnie po całym terenie stacji,a następnie pomagano i tłumaczono wszystko do końca dniówki.Załoga (a przynajmniej ta część,którą poznałam) jest sympatyczna i też można liczyć na ich pomoc
Czytam te wszystkie wypowiedzi wyżej i zadaję sobie pytanie-skoro tak źle jest na BP,skoro kierownictwo macie do du...,wynagrodzenie jeszcze gorsze to po kiego grzyba dalej tam pracujecie ?

Offline

 

#28 2012-12-11 22:32:54

bp odra racibórz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

hej dawno mnie nie było no ale, cóż jak zwykle u nas sporo zmian w pracownikach i nikt już chyba nie ma wątpliwości czyja to wina..... może nowy RTM to wkońcu zmieni. najlepsza ekipa się już wykruszyła a ci co pozostali to to jest zaledwie kilka osób a reszta same nowe twarze. Z tego co wiem to nie na każdej stacji BP jest tak samo są stacje na których pracuje się zaje.... ( bo jest spoko kierownictwo) a wiadomo że obowiązki są takie same i wynagrodzenie też.

Offline

 

#29 2012-12-30 11:30:49

zielu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Hm... może i ja się wypowiem?
Rozpocząłem pracę w lipcu. Pierwsze tygodnie to szkolenia z LPG, obsługi klienta i do pracy na jedną ze stacji w pobliżu. I tu pojawia się pierwsze rozczarowanie... W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej mówiono, że będzie to praca w charakterze sprzedawcy, życie jednak szybko zweryfikowało te czcze obietnice:(
Tak, jak pisali poprzednicy - praca polega w 95% na sprzątaniu, sprzedaż to pozostałe 5% czasu pracy. Byłem na kilku stacjach w trakcie przyuczania, współpracownicy i szefostwo w porządku, na swojej docelowej stacji przeżyłem kolejne rozczarowanie. Kierownikiem został młody chłopak, który stanowisko otrzymał po znajomości. Brak mu jakichkolwiek kompetencji w zakresie zarządzania personelem, a także chociażby minimum szacunku do pracownika i kultury osobistej. Zdarzył mi się mały wypadek, lekarz wystawił mi tygodniowe zwolnienie z zakazem jakiegokolwiek poruszania się, zalecił leżenie w łóżku i rehabilitację. Na to zwolnienie kierownik zareagował w sposób, który urąga stanowisku... Stwierdził, że lekarz ów ma kompetencje tylko do wypisywania syropków, a nie wystawiania zwolnień pracownikom BP. Oczywiście pominę tu teksty typu "leń, symulant" itp. Z natury jestem człowiekiem opanowanym, kulturalnym, pozostawiłem jego insynuację bez komentarza. Po powrocie ze zwolnienia lekarskiego nadal wykonywałem pracę, do momentu kolejnych niewybrednych komentarzy na temat mojej pracy. Dodam, iż wypowiedzianych przy współpracownikach, a co najgorsze - również przy klientach. Podziękowałem jeszcze tego samego dnia, razem ze mną czwórka pozostałych pracowników. I tak oto, pan wspaniały kierownik został bez połowy personelu...

Offline

 

#30 2012-12-30 21:02:18

lizzieborden

*

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Praca na BP opinie

Młody kierownik=zerowe doświadczenie=zero podejścia do życia,bo gdyby jemu coś takiego się przytrafiło to z pewnością miałby inne zdanie na temat lekarzy i z tygodniowego zwolnienia by się bardzo cieszył.
Ja natomiast jestem zaszokowana tym,że większość z Was na okresie próbnym miało szkolenia na innej niż docelowa stacja.Ja do tej pory szkolę się na stacji docelowej.Na jednym z forum wyczytałam,że inni próbni pracownicy wyjeżdżają na szkolenia z poczęstunkiem oraz zakwaterowaniem w hotelach.Co ? U mnie nikt o czymś takim nie słyszał.Mój pierwszy zgrzyt z kierownictwem miał miejsce prawie 2 tygodnie temu,kiedy to przed samymi świętami okazało się,że oprócz dniówki w wigilię (co było ustalone już na początku grudnia) dostałam w gratisie jeszcze pierwszy dzień Świąt.Moje zdenerwowanie było o tyle słuszne,że mieszkam prawie 60 km od rodziców i siłą rzeczy nie mogłabym być z nimi w święta.Na szczęście na moją ekipę w pracy można liczyć i koleżanka zamieniła się ze mną.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://4prestige.pl/ przegrywanie kaset vhs wola nocleg w ciechocinku bbdeontmoeting zawór do baterii wrocław